Duru Teknoloji, yaratıcı ve uzman kadrosuyla, kobi, şirket ve firmalara; Web Tasarım, Veritabanı programlama, Linux sistem çözümleri ve eğitimleri, Yazılım çözümleri, Web barındırma, Network analiz ve kurulumu ve Marka tescili hizmetleri vermeyi sürdürmektedir.

Rekabetçi ortam, artık firmaların ve kuruluşların, rakipleri karşısında stratejik avantajlar yaratmalarını zorunlu kılıyor. Bu avantajları klasik mecralarla yaratmak ve rakiplerden olan farklılığı hedef kitlelere iletebilmek, hem gittikçe zorlaşmakta hem de maliyeti yüksek olmaktadır. Tüketicinin karar verme sürecini etkileyecek marka değerlerini bir avantaj yaratacak biçimde pazara yansıtmak ve canlı tutabilmek, doğru internet pazarlama stratejileri ile gerçekleştirilebilmek mümkündür.

Nitekim bizi tercih etmenizi gerektiren unsurları analiz etmek için diğer tasarım firmaları ile karşılaştırarak yapabilirsiniz. Web üzerinde ne kadar büyük olursanız olun, eğer web üzerindeki pazarlama iletişimi uygulamalarınız webe uygun bir uzmanlıkla geliştirilmemişse, firmanızın webde asıl var oluş amacı olan verimlilik ve pazar payını arttırma amacından uzaklaşırsınız.

Hızlı, Doğru Hizmet.